Tisková zpráva, 19. 1. 2018, Brno

Mezinárodní centrum klinického výzkumu Fakultní nemocnice sv. Anny v Brně (FNUSA-ICRC) navazuje spolupráci v neurologickém výzkumu s prestižní americkou Yale University přes nově vybudovaný program post-graduálního vzdělávání. Program, který je finančně zajištěn FNUSA-ICRC a akademicky veden Yaleskou universitou, bude zahájen v novém akademickém roce, tedy od 1. 7. 2018.

Tisková zpráva, 16.01.2018, Brno

V průběhu podzimu jsme měli v naší nemocnici možnost léčit komeťáckou legendu pana Vladimíra Nadrchala. Vzhledem k tomu, že jeho operace zad proběhla dle plánu a pan Nadrchal procházel úspěšnou rekonvalescencí, požádali jsme ho o rozhovor. Brankář, který s Kometou slavil 8 titulů, nám velmi rád vyhověl a tak jsme měli možnost zavzpomínat na jeho léta mezi třemi tyčemi, zavzpomínat na olympiádu či mistrovské oslavy v loňském roce.

Tisková zpráva, 10.01.2018, Brno

Dnes byl ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně opět vystaven recept na léčebné konopí, které si ihned pacientka v lékárně vyzvedla.