JAK SE STÁT DOBROVOLNÍKEM

JEDORÁZOVÁ VÝPOMOC

Máte zájem nám pomoci při organizaci kulturních akcí a dalších činností v rámci DobroCentra u sv. Anny? Chcete získat cenné zkušenosti, nové zážitky a kontakty? Pak, prosím, vyplňte tento krátký formulář a my Vás při nejbližší další události budeme kontaktovat.


Odesláním vyplněného formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

DLOUHODOBÝ DOBROVOLNÍK

Rádi trávíte čas s druhými, jste komunikativní a umíte naslouchat? Přijďte se o tento dar podělit s pacienty naší nemocnice a zkrátit jim dlouhou chvíli při rekonvalescenci.
Jako náš dlouhodobý dobrovolník budete alespoň 2 hodiny týdně trávit čas s pacienty daného oddělení. Náplň setkání záleží na vzájemné domluvě. Jedná se však především o tyto aktivity:

  • rozhovory, předčítání knih, četba novin, luštění křížovek
  • procházky s pacientem po areálu
  • hraní společenských a deskových her
  • hry pro trénink paměti

Jak se stát dlouhodobým dobrovolníkem?
Chcete-li se stát dobrovolníkem DobroCentra u sv. Anny v Brně, vyplňte prosím nezávazný formulář níže. Po odeslání formuláře Vás budeme kontaktovat a domluvíme se společně na osobním setkání. Abyste se v novém prostředí cítili co nejlépe, proškolíme Vás a seznámíme s chodem a personálem daného oddělní. Na závěr obdržíte visačku a slušivé tričko Dobrovolníka. Do budoucna pro Dobrovolníky plánujeme i bezplatné semináře například z oblasti komunikace, či paměťového tréninku.


Odesláním vyplněného dotazníku souhlasíte se zpracováním osobních údajů

FIRMA

Pacienti našich oddělení se rychleji zotaví obklopeni příjemným prostředím. Proto uvítají jakékoliv věcné dary, které zkrášlí místo jejich rekonvalescence. Může se jednat např. o pohovku, stolky, knihovničku, květiny, obrazy aj. Zde se také otevírá prostor pro netradiční firemní teambuilding, který pomůže dobré věci – např. společné natírání zahradního nábytku. V případě, že nám chcete pomoci tímto způsobem, kontaktujte nás na e-mailu dobrocentrum@fnusa.cz.

Pokud byste nám rádi přispěli finančním obnosem, zašlete, prosím, částku v libovolné výši na číslo účtu:73037621/0710

Variabilní symbol: 6304
Do poznámky, prosím, uveďte „DobroCentrum„.
Získaný obnos bude použit výhradně pro účel rozvoje DobroCentra u sv. Anny.

UMĚLEC / UMĚLECKÁ SKUPINA

Dlouhodobý pobyt v nemocnici je jen málokdy veselým zážitkem. To by se ale mohlo změnit právě díky Vám. DobroCentrum u sv. Anny pro své pacienty pořádá nejrůznější kulturní akce a zpříjemňuje jim tak všední pobyt na oddělení. Ať už jste sám za sebe, nebo skupina, neváhejte nás kontaktovat. Získáte cennou zkušenost a pomůžete dobré věci. Naši pacienti uvítají jakoukoliv formu příjemného kulturního zážitku od hudebního představení, přes tanec, improshow až po autorské čtení.
V případě zájmu nám napište na e-mail dobrocentrum@fnusa.cz. Představení pořádáme v prostorách Fakultní nemocnice u sv. Anny a jelikož se jedná o dobročinnou akci, je bez nároku na honorář.