VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


Oznámení

Ve FNUSA dojde ke změně v systému nákupů a odesílání objednávek vztahujících se k zásobování provozu kuchyně Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně.
V současné době u nás probíhá elektronizace a automatizace procesů nákupu a logistiky potravin prostřednictvím obchodního prostoru First Buy Sale.
Od 1. 5. 2020 přechází FNUSA na výhradně elektronický způsob řízení nákupů surovin a zboží.
Více informací zde.


Nadlimitní a podlimitní veřejné zakázky:

Všechny podlimitní a nadlimitní veřejné zakázky včetně zadávací dokumentace a výsledků zadávacích řízení, která byla zahájena po 1. 1. 2013, jsou zveřejňovány na profilu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně: https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilfnusa.
Všechny podlimitní a nadlimitní veřejné zakázky včetně zadávací dokumentace a výsledků zadávacích řízení, která byla zahájena do 31. 12. 2012, jsou zveřejněny zde: https://ezak.fnusa.cz.Veřejné zakázky malého rozsahu:

Všechny veřejné zakázky malého rozsahu s předpokládanou hodnotou vyšší než 500 000 Kč bez DPH, včetně zadávací dokumentace a výsledků zadávacích řízení, které byly zahájeny po 1. 1. 2015, jsou zveřejňovány na profilu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně: https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilfnusa.