FNUSA ruší omezení návštěv

Vzhledem k příznivě se vyvíjející epidemické situaci Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně ruší dosavadní omezení návštěv na lůžkových odděleních. Hospitalizované pacienty je tak od 7. září 2022 možné navštěvovat opět každý den od 14 do 18 hodin, v případě Doléčovacího a rehabilitačního oddělení od 15:30 do 18:00.

„Žádáme návštěvníky, aby na lůžková oddělení vstupovali pouze s respirátory třídy FFP2, dodržovali zvýšený hygienický režim a řídili se pokyny zdravotnického personálu na daném lůžkovém oddělení,“ uvedl lékařský náměstkem MUDr. Jindřich Olšovský, Ph.D. a dodal, že v případě respiračního onemocnění či jeho příznaků je vhodné návštěvu přehodnotit.

Návštěvy u pacientů s COVID-19 jsou povoleny jen v terminálních stavech po domluvě s ošetřujícím lékařem.

FNUSA ruší omezení návštěv