FNUSA ruší zákaz návštěv

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně od 18. dubna (včetně) kompletně obnovuje návštěvy pacientů na lůžkových odděleních. Nemocné je díky příznivé epidemické situaci možné navštívit každý den od 14 do 18 hodin, pacienty hospitalizované na Doléčovacím a rehabilitačním oddělení od 15 do 17 hodin.

„I přes rozvolnění opatření prosíme návštěvníky, aby za svými blízkými do nemocnice přicházeli pouze v případě, že se cítí zcela zdraví, a aby respektovali pokyny zdravotnického personálu,“ doplnil náměstek pro lékařskou péči MUDr. Jindřich Olšovský, Ph.D.

Návštěvy u pacientů s COVID-19 jsou umožněny pouze v terminálních stavech po předchozí domluvě s ošetřujícím lékařem a za dodržení příslušných hygienických opatření.