Jarní darování krve u sv. Anny 🗓

Dárci krve mohou od pondělí 11. dubna zavítat na „velikonoční koledu“ do odběrového centra Transfuzního oddělení Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně. Za 450 ml vzácné tekutiny si kromě dobrého pocitu z pomoci druhým vyslouží také tematickou čokoládovou nadílku.

Zájemci se mohou registrovat přes online formulář na adrese to.fnusa.cz nebo telefonicky na čísle 543 182 190 (7:00–15:00). Kromě sladkého překvapení na ně čekají standardní benefity, jako jsou den volna, sleva na dani, občerstvení v Bistru u sv. Anny, odměny od partnerů nemocnice a zdravotních pojišťoven. Velikonoční akce bude trvat dva týdny, ukončena bude v pátek 22. dubna.

„Dárcovství je dobrovolné, bezpříspěvkové a primární motivací by vždy měl být dobrý pocit z pomoci druhým, rádi si ale naše dárce hýčkáme a snažíme se pro ně vymyslet alespoň jednou měsíčně něco navíc, čím jim můžeme poděkovat,“ říká primářka Transfuzního oddělení FNUSA MUDr. Jarmila Celerová. „Jsme velmi vděční všem společnostem, které nám v této iniciativě vycházejí vstříc a poskytují nám pro dárce nejrůznější benefity,“ dodává.

Jarní darování krve u sv. Anny

od do
Naplánovaná událost AKTUALITY kalendář