JOB DAY pro uchazeče NLZP 🗓

JOB DAY NLZP

Program JOB DAY je rozdělen do dvou samostatných částí, z nichž první nabídne podrobné informace o nemocnici a aktuálních pracovních nabídkách.

V druhé části bude prostor pro Vaše dotazy a diskuzi a možnost si individuálně pohovořit se zástupci nemocnice.

Akce se zúčastní:

• Vlastimil Vajdák, ředitel nemocnice
  • Mgr. Jana Zvěřinová, náměstkyně pro ošetřovatelskou péči
  • Olga Korvasová, personální náměstkyně
  • zástupci jednotlivých pracovišť

Se všemi uvedenými, kteří Vám představí nemocnici a pracovní nabídky, si můžete individuálně pohovořit.

Náměstkyně pro ošetřovatelskou péči Vám rovněž představí systém odborného vzdělávání lékařů a možnosti odborných stáží.

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně:

• nabízí stabilní platové a pracovní podmínky,
  • klade velký důraz na bezpečnost a zdraví zaměstnanců na pracovišti,
  • nabízí pět týdnů dovolené pro načerpání nových sil a energie, je možné využít i Sick days,
  • pro zaměstnance, kteří nejsou z Brna, nabízí i ubytování,
  • si je vědoma toho, že zdraví našich zaměstnanců je důležité, a proto nabízí slevy v našich lékárnách, příspěvek na nákup vitaminových doplňků i očkování zdarma. Pro všechny je zde možnost registrace u praktického lékaře, využití služeb naší stomatologické kliniky i péče na dalších specializovaných pracovištích,
  • přispívá na obědy v naší jídelně – na výběr je několik jídel, včetně vegetariánského menu,
  • ví, že soustavné vzdělávání je nedílnou součástí práce každého z nás a široká nabídka workshopů a dalších školení je k dispozici pro všechny zaměstnance.

Pokud Vám není Vaše pracovní budoucnost lhostejná, určitě přijďte.

Naplánovaná událost kalendář