Krevní banka | Přijďte na čaj… 🗓 🗺

Odběrové centrum Krevní banky Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně přichystalo pro dárce krve další tematickou akci. Týden od 11. do 15. října se ponese v duchu podzimního „hygge“ a rozdávání bylinných čajů od společnosti Sonnentor.

Kromě čajů v bio kvalitě si dárci odnesou také horké nápoje na podporu imunity a vitamíny od firmy Vitar, která odběrové centrum FNUSA podporuje dlouhodobě. Standardně dárci získávají slevu na dani, den volna v zaměstnání, voucher na občerstvení do Bistra u sv. Anny, zajímavé benefity od zdravotních pojišťoven a partnerů nemocnice. Využít mohou také možnost nechat si bezplatně vyšetřit hladinu protilátek proti nemoci COVID-19.

Zájemci se mohou objednávat prostřednictvím online formuláře nebo telefonicky na čísle 543 182 190 (7:00–15:00).

Pojďte na čaj

od do
Naplánovaná událost kalendář
664/53, Pekařská, Staré Brno, Brno, okres Brno-město, Jihomoravský kraj, Jihovýchod, 60200, Česko Mapa