Lékaři FNUSA získali ocenění v soutěži o nejlepší publikaci roku 2018

Publikace s názvem Léčba kardiovaskulárních onemocnění získala třetí místo v soutěži o nejlepší publikaci roku 2018 v kategorii Monografie bez rozdílu věku. Práci oceněnou Českou internistickou společností ČLS JEP publikoval tým lékařů Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, konkrétně pak prof. MUDr. Jiří Vítovec, CSc., prof. MUDr. Jindřich Špinar, CSc., prof. MUDr. Lenka Špinarová, CSc., prof. MUDr. Ondřej Ludka, CSc. a kolektiv.

„Cením si hlavně práce všech spoluautorů, bez kterých by publikace nevznikla, a samozřejmě je to i ocenění naší lékařské fakulty a naší fakultní nemocnice,“ řekl člen autorského týmu prof. MUDr. Jiří Vítovec, CSc. a dodal, že je už nyní do tisku odesláno druhé, aktualizované a doplněné vydání.