Radnice Brno-střed podpořila naše zdravotníky

Zástupkyně radnice Brno-střed přivezly do Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně stejně jako loni před Vánoci spoustu krásně vypadajících i chutnajících moučníků. Převzaly je sestřičky z I. neurologické a I. kardioangiologické kliniky, kde jsou nyní i covidoví pacienti. „Opravdu si toho moc ceníme a potěšilo nás, že kvůli nám si někdo dal tu práci a upekl tolik dobrot. Pravdou je, že teď na pečení doma nemáme moc času, člověk je spíš pořád v práci, a když není, tak na nějaké velké pečení ani nemá náladu. O to víc jsme rády za takový krásný dárek,“ řekly za kolektivy obou klinik vrchní sestra Marcela Staňková a vrchní sestra Monika Černá.

Podle mluvčí radnice Brno-střed Kateřiny Dobešové se na pečení bábovek různých tvarů, buchet, moučníků, koláčů a dalších dobrot podílelo cca 40 pracovníků radnice. Dokonce se připojili také někteří muži – ti ale pro jistotu bábovky koupili. J