U3V pro UNICEF 🗓 🗺

Srdečně zveme na charitativní akci U3F, do které jsou zapojeni i dobrovolníci z DobroCentra u sv. Anny. Uskuteční se na brněnském Komenského náměstí 2 v úterý 13. prosince 2022 v čase 13:00–18:00. 

Předmětem charitativního projektu je prodej panenek, do jejichž výroby se zapojili posluchači U3V společně s dobrovolníky z DobroCentra u sv. Anny a PdF MU. Každá z vyrobených panenek má svůj rodný list, díky němuž tvůrce dostane zprávu, že jeho panenka byla adoptována a on tak pomohl zachránit dětský život. Zájemci si panenku mohou zakoupit za 600 Kč, což je částka, která umožní očkovat jedno dítě v rozvojové zemi (spalničky, záškrt, černý kašel, tetanus, tuberkulóza, dětská obrna). V průběhu celé akce budou k dispozici pokladničky UNICEF, aby bylo možné přispět i jakoukoliv jinou částkou.

Pro návštěvníky je kromě stánku s panenkami připraven bohatý doprovodný program, kdy nebude chybět ani přednáška o aktivitách DobroCentra u sv. Anny. Zájemci se dozví, co to obnáší být dobrovolníkem ve zdravotnickém zařízení (kapacita je omezená, doporučujeme rezervovat si místo předem – registrační formulář ZDE). Návštěvníci se mohou těšit také na zástupce organizace UNICEF, pěvecká a taneční vystoupení, drobné občerstvení nebo tvořivou dílnu.

 

Naplánovaná událost kalendář
Mapa