Akce pro dárce krve potěší milovníky kávy 🗓

Transfuzní oddělení Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně v pondělí 14. března startuje akci s názvem Krve (a dobré kávy) není nikdy dost. Jak název napovídá, na návštěvníky odběrového centra bude čekat po dobu dvou týdnů poděkování formou poukázky do kaváren Rebelbean.

„Dárcovství je dobrovolné, bezpříspěvkové a primární motivací by vždy měl být dobrý pocit z pomoci druhým, rádi si ale naše dárce hýčkáme a snažíme se pro ně vymyslet alespoň jednou měsíčně něco navíc, čím jim můžeme poděkovat,“ říká primářka Transfuzního oddělení FNUSA MUDr. Jarmila Celerová. „Jsme velmi vděční všem společnostem, které nám v této iniciativě vycházejí vstříc a poskytují nám pro dárce nejrůznější benefity,“ dodává.

Zájemci se mohou registrovat přes online formulář na adrese to.fnusa.cz nebo telefonicky na čísle 543 182 190 (7:00–15:00). Kromě poukázky na kávu na ně čekají standardní benefity, jako jsou den volna, sleva na dani, občerstvení v Bistru u sv. Anny, odměny od partnerů nemocnice a zdravotních pojišťoven.

od do
Naplánovaná událost AKTUALITY kalendář