Bistro u sv. Anny sídlí v nových prostorách

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně přesunula své Bistro u sv. Anny do nových a větších prostorů, konkrétně do přízemí budovy stravovacího provozu (V). Výhodou pro návštěvníky je zejména vnitřní posezení, které do teď chybělo, a související rozšíření sortimentu.

Stejně jako doposud návštěvníci nemocničního areálu na Pekařské v Bistru u sv. Anny zakoupí výrobky přímo z nemocniční kuchyně. Na výběr jsou čerstvé bagety, chlebíčky, tortilly nebo sendviče, ale také domácí pomazánky, lahůdkové i zeleninové saláty a mnoho dalšího. Ze sladkého jsou připraveny pečené i studené dezerty, přičemž si vyberou i lidé s bezlepkovou dietou. Sezónně návštěvníci ocení točenou zmrzlinu.

Díky větším prostorům určeným pro konzumaci přímo v bistru přibyla možnost objednat si kromě polévky kompletní obědové menu. Nabídka se rozšířila také v oblasti doplňkového sortimentu a pečiva, kde návštěvníci najdou i domácí chléb z nemocniční pekárny.

Bistro u sv. Anny je otevřené každý den, ve všední dny od 5:30 do 17:30 a o víkendech od 11:00 do 16:00 hodin. Platit lze hotově i platební kartou. Zaměstnanci mohou k úhradě využít také zaměstnaneckou kartu, se kterou mají navíc 5% slevu.

Bistro u sv. Anny sídlí v nových prostorách