Darovat krev není žádná věda! 🗓 🗺

Že darovat krev není žádná věda se mohou lidé přijít přesvědčit do odběrového centra Transfuzního oddělení Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně v termínu 17.–28. ledna. Personál nemocnice ve spolupráci s VIDA! science centrem pro dárce na tyto dny přichystal benefit v podobě 1+1 volných vstupenek do zábavního vědeckého parku zdarma.

Chybět nebudou ani standardní benefity, jako jsou den volna, sleva na dani, 100korunová poukázka na občerstvení v Bistru u sv. Anny nebo možnost nechat si bezplatně vyšetřit hladinu protilátek proti onemocnění COVID-19.
Dárci získávají také zajímavé slevy do Aqualandu Moravia, Divadla Bolka Polívky a mnoho dalšího. Více o benefitech ZDE.
Zájemci se mohou objednávat prostřednictvím online formuláře nebo telefonicky na čísle 543 182 190 (7:00–15:00).

Darovat krev není žádná věda!

od do
Naplánovaná událost AKTUALITY kalendář