Daruj krev u sv. Anny a doplň vitamíny 🗓

Odběrové centrum Transfuzního oddělení Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně zve dárce krve a krevní plazmy na další tematicky zaměřenou akci, která se tentokrát ponese v duchu letních sportovních klání a potřebné energie. Z akce pod názvem Povolený doping na léto si dárci odnesou vitamínové balíčky od firmy Vitar.

Zájemci se mohou registrovat přes online formulář na adrese to.fnusa.cz nebo telefonicky na čísle 543 182 190 (7:00–15:00). Kromě vitamínových balíčků na ně čekají standardní benefity, jako jsou den volna, sleva na dani, občerstvení v Bistru u sv. Anny, odměny od partnerů nemocnice a zdravotních pojišťoven.

„Léto bývá z hlediska dárcovství krve slabší, u dárců se projevují odklady kvůli přisátým klíšťatům, cestám do rizikových oblastí, zároveň také bývá více úrazů, při kterých spotřeba krve roste,“ vyjmenovává primářka Transfuzního oddělení FNUSA Jarmila Celerová. „Akcí proto chceme našim dárcům nejen zpříjemnit léto, ale také je k návštěvě odběrového centra motivovat. Předem děkujeme všem, kdo dorazí,“ dodává.

Povolený doping na léto

od do