FNUSA a Grand Prix Brno 2019

Ptáte se co má společného Velká cena s nemocnicí? Ještě nikdy v dějinách na celém světě se nestalo, že k tak reprezentativní akci, jakou Moto GP bezesporu je, byla přizvána ke spolupráci na oficiálním programu amatérská zpěvačka a ještě k tomu lékařka, MUDr. Janě Chaloupkové, vedoucí lékařce ambulance Kliniky ORL, chirurgie hlavy a krku FNUSA a LF MU se to povedlo. V neděli 4. 8. 2019, těsně před hlavním závodem zazpívala společně se zpěvákem Danielem Hůlkou českou státní hymnu. Svým profesionálním výkonem ozdobila tuto prestižní chvíli, která byla přenášena více než dvěma stovkami televizních společností z celého světa. Důstojně tak reprezentovala nejen sebe, Českou republiku, město Brno jako rodilá Brňačka, ale také naší fakultní nemocnici!

Paní doktorce blahopřejeme k úspěchu a přejeme ji další pěveckou spolupráci nejen s Velkou cenou a děkujeme za prezentaci naší nemocnice!