FNUSA-ICRC je nově také na Facebooku

Kromě nemocnice najdete na největší sociální síti nově i FNUSA-ICRC. Sesterská stránka Mezinárodního centra klinického výzkumu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně byla spuštěna 1. dubna a stala se tak další platformou, na které můžete sledovat novinky z vědy, výzkumu a samozřejmě i nemocnice.

Korporátní slogan FNUSA-ICRC zní „Tvoříme budoucnost medicíny.“ Inspirace pro název nové stránky byla tedy zcela jasná; naleznete ji pod uživatelským jménem @budoucnostmediciny. Budeme rádi, když se stanete jejími fanoušky a dáte nám vědět, jak se vám líbí. Třeba lajkem, ale uvítáme také náměty a tipy na to, co byste z výzkumného centra chtěli ve světě pod modrou lištou vídat.

Kromě Facebooku můžete FNUSA-ICRC sledovat na Twitteru, kde najdete zvlášť kanál v češtině i angličtině, a na LinkedInu. Fakultní nemocnici potom kromě Facebooku najdete také na Instagramu, kde každý den sdílíme novinky z našich klinik a medicíny obecně.

V této těžké době boje proti nemoci COVID-19 pak nesmíme zapomenout ani na speciální projekt určený pro dobrovolníky z řad zaměstnanců i široké veřejnosti a firmy, které chtějí pomoci – https://covid.fnusa.cz.