FNUSA otevřela vlastní bistro

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně otevřela v areálu na Pekařské vlastní bistro. Pacienti, zaměstnanci nemocnice i široká veřejnost v něm najdou slané i sladké výrobky z nemocniční kuchyně, výběrovou kávu a doplňkový sortiment za příznivé ceny. 

Bistro u sv. Anny se nachází uprostřed nemocničního areálu vedle budovy stravovacího provozu. Otevřeno je každý den, všední dny od 5:30 do 17:30 a o víkendech od 11:00 do 16:00. V nabídce zákazníci najdou čerstvé bagety, chlebíčky, tortilly nebo sendviče, ale také domácí pomazánky a lahůdkové i zeleninové saláty. Ze sladkého jsou připraveny pečené i studené dezerty, přičemž si vyberou i lidé s bezlepkovou dietou. V letních měsících je možné zakoupit také točenou zmrzlinu ve smetanových a ovocných příchutích.

Bistro u sv. Anny zajištuje také nový benefit pro dárce krve, kteří po návštěvě odběrového centra Krevní banky FNUSA nyní získávají stokorunový voucher právě do nemocničního bistra.

Platit lze hotově i platební kartou. Zaměstnanci mohou k úhradě využít také zaměstnaneckou kartu, se kterou mají navíc 5% slevu.

Aktuality nejen z nabídky můžete sledovat na Facebooku bistra.

FNUSA otevřela vlastní bistro