FNUSA zve na voňavé darování krve 🗓 🗺

Odběrové centrum Transfuzního oddělení Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně zve ve spolupráci s Yves Rocher na Voňavé darování krve. Akce se bude konat po dobu dvou týdnů od 29. srpna do 9. září a dárcům zpříjemní konec léta kosmetickou pozorností za odběr navíc.

Kromě voňavých balíčků na dárce krve čekají standardní benefity, jako jsou den volna, sleva na dani 3000 Kč, občerstvení v Bistru u sv. Anny nebo odměny od partnerů nemocnice a zdravotních pojišťoven.

Stávající dárci i prvodárci se mohou k odběru registrovat přes online formulář na www.to.fnusa.cz, případně se objednávat telefonicky na čísle 543 182 190 (7:00–15:00). „Letní měsíce byly pro naše oddělení náročnější, dárců bývá kvůli odkladům z důvodu přisátých klíšťat nebo cest do rizikových oblastí méně,“ uvedla primářka Transfuzního oddělení MUDr. Jarmila Celerová. „Budeme proto velmi rádi, pokud si k nám najdou cestu i noví zájemci. Všem našim dárcům každopádně děkujeme za pomoc,“ doplnila.

FNUSA zve na voňavé darování krve

od do
Naplánovaná událost AKTUALITY kalendář
Fakultní nemocnice u svaté Anny, Pekařská, Staré Brno, Brno, okres Brno-město, Jihomoravský kraj, Jihovýchod, 656 53, Česko Mapa