Klinika pracovního lékařství – nová ambulance pro zaměstnance

Dnes byly otevřeny nově zrekonstruované prostory Kliniky pracovního lékařství, které jsou určeny pro preventivní prohlídky zaměstnanců FNUSA, a to v prostorách bývalé lékárny na ulici Výstavní. Jedná se o ambulantní provoz, ve kterém budou zaměstnanci podstupovat vstupní a výstupní prohlídky, vč. pravidelných preventivních prohlídek dle platné legislativy. Do této chvíle byly prohlídky prováděny na pracovišti Oddělení praktických lékařů, kde zaměstnanci často přicházeli do kontaktu s nemocnými pacienty, kteří byli v čekárně např. s virovým onemocněním. Stavební práce prováděli pracovníci Úseku investičního rozvoje a techniky FNUSA. Náklady spojené s přestavbou činily necelých 69 tis. Kč.

Věříme, že nové prostory budou dalším přínosem pro všechny naše zaměstnance, včetně rezervačního systému objednání prohlídek, který vytvořili naši informatici.