Očkovací centrum FNUSA omezuje provozní dobu

Očkovací centrum Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně omezuje od začátku dubna svůj provoz na tři dny v týdnu. Zájemci o vakcínu proti nemoci COVID-19 mohou nově do očkovacích ambulancí v Millenium Center na ulici Hybešova přicházet ve středu, čtvrtek a pátek v čase 7–14 hodin.

Na očkování je možné dorazit i bez předchozí registrace. V případě zájmu o konkrétní termín je nadále k dispozici centrální rezervační systém.

Zájemci si od začátku března mohou v očkovacím centru na adrese Hybešova 42 vybírat mezi třemi druhy vakcín – Nuvovaxid, Comirnaty (Pfizer/BioNTech) a Janssen (Johnson & Johnson). Na místo se dostanou autem, které je možné odstavit v přilehlém parkovacím domě, nebo městskou hromadnou dopravou (tram. 1, zastávka Hybešova). Pro imobilní pacienty je k dispozici parkování také přímo v atriu Millenia.