Očkovací centrum FNUSA v novém

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně přesouvá očkovací centrum z areálu nemocnice do Millenium Center na ulici Hybešova. Větší a lépe vyhovující prostory se zájemcům o očkování proti nemoci COVID-19 otevřou už 3. ledna 2022.

Výhodou bude zejména jednosměrný provoz očkovacích ambulancí, který zabrání kumulaci osob na jednom místě. Kapacita zůstane zachována, očkovat se tak v prostorách nedaleko areálu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně bude moci i nadále zhruba 500 lidí denně.

Lidé, kteří dorazí autem, zaparkují v přilehlém parkovacím domě. „Pro imobilní pacienty bude k dispozici parkování také přímo v atriu Millenia,“ upřesnil provozní náměstek FNUSA Ing. Petr Voráč a dodal, že se počítá i s možností zapůjčení pojízdných sedaček, jako tomu je ve stávajícím očkovacím centru. Cestující městkou hromadnou dopravou se k budově Millenia dostanou nejlépe ze zastávky Hybešova (tram. 1).

Očkovací centrum FNUSA za měsíc v novém