Omezení vjezdu do areálu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně – 29. 11. – 1. 12. 2018

Tisková zpráva, 22. 11. 2018, Brno

Z důvodu kompletní rekonstrukce hlavního vjezdu z Mendlova náměstí do Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně nebude ve dnech 29. 11. – 1. 12. 2018 možný vjezd vozidel veřejnosti na kauci do areálu nemocnice.

V těchto dnech bude umožněn vjezd do areálu pouze držitelům karet ZTP, a to vjezdem z ulice Pekařská. Prosíme návštěvníky, aby v těchto dnech využili, pokud je to možné, veřejnou hromadnou dopravu nebo parkoviště v blízkosti nemocnice, a to jak na ul. Hybešova, tak Mendlovo náměstí. Bohužel bez tohoto omezení není technologicky možné rekonstrukci vjezdu dokončit.

Cílem rekonstrukce je rozšířit vstup i vjezd pro pacienty do areálu ze stávajících 2 na 3 pruhy a to, jeden pruh pro pacienty, jeden pro sanitky a třetí pruh pro výjezd vozidel. Důvodem je nevyhovující propustnost do areálu nemocnice, kdy často vozidla veřejnosti brání vjezdu sanitkám, a to především rychlé záchranné službě.

Kontakt pro média: Ing. Petra Veselá, asistentka ředitele a tisková mluvčí FNUSA, tel. +420 543 182 052, +420 604 121 122, petra.vesela@fnusa.cz