Teplárny Brno předaly dar Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně

V pátek 28. dubna 2023 proběhl podpis darovací smlouvy a předání finančního daru ve výši dva miliony korun od firmy Teplárny Brno, a.s., Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně. Slavnostního aktu se zúčastnil ředitel nemocnice Ing. Vlastimil Vajdák a generální ředitel a.s. Teplárny Brno Ing. Petr Fajmon MBA.

„Velice si tohoto daru vážíme, plánujeme za něj pořídit zdravotnickou techniku a přístroje pro plicní oddělení naší II. interní kliniky,“ uvedl ředitel Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně Vlastimil Vajdák. Konkrétně by mělo jít zejména o novou videobronchoskopickou věž pro co nejpřesnější diagnostiku pacientů s plicními problémy.

„Svatoanenská nemocnice patří k stabilním a významným odběratelům tepla. Naše podpora tomuto přednímu zdravotnickému zařízení je dlouhodobá. Těší mě, že se tak i naše společnost podílí na tom, aby se tu pacientům dostávalo díky špičkovému vybavení péče na stále se zvyšující úrovni,“ uvedl generální ředitel Tepláren Brno Petr Fajmon.

Teplárny Brno předaly dar Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně