Zdravotníci FNUSA převzali 800 štol

Zástupci společnosti ČEZ z Jaderné elektrárny Dukovany (ČEZ) dnes předali zdravotníkům Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně 800 kusů novoročních štol jako poděkování za jejich náročnou práci.

Krásně vypadající i chutnající štoly upekla společnost Sansimon, která spadá pod Diecézní charitu Brno. V Sansimonu je zaměstnáno 85–90 % hendikepovaných osob. Celý výtěžek z této akce poputuje do sociálních služeb charity. „Za nemocnici chci moc poděkovat, vážíme si každé podobné aktivity. Zdravotníci jsou za tohle sladké překvapení rádi, je to moc milý dárek a zpestření v náročném pracovním dni,“ uvedla při předání Mgr. Jana Zvěřinová, náměstkyně pro ošetřovatelskou péči Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně.

Zdravotníci FNUSA převzali 800 štol