Jak se mohu zapojit?

Registrujte se do databáze zájemců o účast v klinické studii. Vyplňte jednoduchý dotazník a jakmile pro vás najdeme vhodnou studii, budeme vás telefonicky kontaktovat. Následně se domluvíme na vaší první informativní návštěvě.

Formulář mohou vyplnit zdraví dobrovolníci i pacienti, kteří se již léčí s nějakým onemocněním. Do databáze se registrujete na období pěti let. Pokud se žádné ze studií nezúčastníte, nabídneme vám po tomto období možnost v databázi zůstat, nebo svoje údaje smazat. O vhodnosti vašeho zařazení vždy rozhoduje lékař odpovědný za provádění klinické studie.

Účast v klinické studii vám může nabídnout i váš ošetřující lékař, který zvážil výhody i možná rizika zapojení do klinické studie a navrhované léčby.

Můžete také kontaktovat studijní tým s požadavkem na zařazení do probíhající klinické studie, ve FNUSA:

Pokud se chcete zapojit do celoevropského registru (jak zdravý dobrovolník, tak pacient s jakýmkoli onemocněním) zájemců o účast v klinických studií hledajících nové vakcíny proti onemocnění COVID-19, klikněte na odkaz níže. Tento registr dobrovolníků byl vytvořen mezinárodním projektem Vaccelerate. Registrace je k dispozici i v českém jazyce.